X
تبلیغات
زولا

کارت مایفر mifare card

مرکز کارت مایفر ، مشخصات کارت مایفر ، اطلاعات کارت مایفر ، کارت مغناطیسی ، کارت mifare ، کارت pvc

3 تعریف از چاپ کارت مایفر پی وی سی pvc




 3 تعریف از چاپ کارت مایفر


 پی وی سی pvc  






چاپ کارت مایفر پی وی سی pvc



کارت مایفر چیست ؟در واقع نوعی از کارت های هوشمند هستند که قادرند بدون تماس فیزیکی و با فاصله نزدیک از دستگاه کارتخوان، اطلاعات را از کارت هوشمند بخوانند. برای چاپ روی کارت های مایفر، پرینتر چاپ کارت PVC مورد نیاز است که این دستگاه ها علاوه بر چاپ، قابلیت ذخیره اطلاعات بر روی حافظه کارت را نیز دارند.


چاپ کارت مایفر پی وی سی



کارت Mifare دارای یک چیپ و یک آنتن که دورتا دور کارت کشیده شده است تشکیل شده است. کارت Mifare از خانواده کارت های RFID و بدون تماس می باشد که دارای چیپ با قابلیت خواندن و نوشتن و دخیره اطلاعات می باشد. حافظه داخلی کارت های Mifare متنوع می باشد و متداول ترین آن ها حافظه K1 و  K4 می باشد و مناسب جهت ذخیره اطلاعات مورد نیاز در کارت می باشد. برخی از موارد استفاده کارت های Mifare می توان به مواردی از قبیل دستگاه حضور و غیاب، بلیت الکترونیکی، Access Contorol، پارکینگ، باشگاه، سلف سرویس و … اشاره کرد.



چاپ کارت مایفر pvc


کارت های مایفر برای اولین بار در سال 1994 توسط شرکت فیلیپس(Philips) معرفی و تولید شده اند. این کارت ها در خانواده کارت های هوشمند RFID می باشند و دارای یک آنتن داخلی با قابلیت خواندن و نوشتن (Read/Write) داده ها و با دارا بودن حافظه، در بسیاری از سیستم ها کاربرد دارند که در فرکانس 13/56MHZ کار می‌کنند.



نکته !!! برای چاپ کارت پرسنلی، شناسایی ، اعتباری، مترو ، اتوبوس، باشگاه مشتریان و ... از انواع کارت های مایفر استفاده نمود. 

تاریخ ارسال: 1397,05,07 ساعت 10:49 | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد